فروش عمده عسل طبیعی

خرید عسل گون طبیعی اصل

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید عسل گون طبیعی اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه ی آزمایشگاه از مرکز عسل یاس، فروشگاه اینترنتی انواع فرآورده های ارگانیک زنبور عسل امکان پذیر است. برای آشنایی با عسل گون طبیعی و خواص آن برای سلامتی بدن، همچنین برای اطلاع از نحوه ی سفارش و تهیه ی این محصول مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.


خرید عسل گون طبیعی

خرید عسل گون طبیعی

عسل گون، یک عسل طبیعی تک گل است. این عسل یکی از عسل های طبیعی خوش طعم و پرطرفدار در میان ایرانی ها است. عسل گون از شهد گل های طبیعی گیاه گون توسط زنبور عسل تولید میشود. گیاه گون یک گیاه دارویی است که در مناطق کوهستانی میروید. عسل گون طبیعی تمام خواص دارویی گیاه گون را در خود دارد. مصرف عسل گون باعث درمان کم خونی میشود. عسل گون طبیعی به بهبود بیخوابی و گرفتگی صدا میشود. مصرف عسل گون به التیام زخم های حلق و ریه کمک میکند. عسل گون طبیعی باعث بهبود مشکلات گوارشی میشود. عسل گون با تنظیم سطح فند خون، باعث کنترل بیماری دیابت میشود. این عسل طبیعی دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است. عسل گون فشار خون بالا را کنترل میکند. عسل گون ضد صرع و ضد تشنج است. مصرف عسل گون طبیعی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. این عسل طبیعی، مصرف عسل گون طبیعی، به درمان سرماخوردگی و الرژی کمک میکند. عسل گون دارای خاصیت ضد التهابی است. مصرف عسل گون به تنظیم سطح قند خون کمک میکند. این عسل طبیعی، به بهبود بیماری های کلیوی کمک میکند.

برای خرید عسل گون طبیعی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.

خرید عسل گون طبیعی

قیمت عسل گون اصل

عسل های موجود در بازار عسل ایران، به دو دسته تقسیم میشوند: عسل های طبیعی و عسل های تغذیه ای. عسل های طبیعی به عسلی گفته میشود که زنبور عسل آن را با نوشیدن شهد گل ها تولید کند. در تولید عسل طبیعی در تغذیه ی طبیعی زنبور عسل از طرف زنبوردار هیچ دخالتی نمیشود. عسل طبیعی از نظر غذایی و تغذیه ای، دارای ارزش قابل توجهی است. از خواص دارویی و درمانی عسل طبیعی در طب مدرن و طب اسلامی برای درمان انواع بیماری ها از جمله انواع سرطان استفاده میشود. عسل تغذیه ای همان گونه که از نام آن پیداست، با دخالت انسان در تغذیه ی زنبور عسل تولید میشود. برای تولید عسل تغذیه ای زنبوردار به زنبورهای عسل شکر میدهد. عسلی که زنبور عسل با تغذیه از شکر تولید میکند، دیگر عسل طبیعی نیست. بلکه عسل تغذیه است. عسل تغذیه ای فاقد ارزش غذایی و دارویی است و مصرف آن برای سلامت افراد به خصوص افراد دیابتی بسیار مضر است.

برای اطلاع از قیمت عسل گون طبیعی به صورت عمده با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل های طبیعی به دو دسته ی کلی تقسیم میشوند. عسل طبیعی تک گل و عسل طبیعی چند گل. به این عسل های عسل طبیعی چند گیاه و تک گیاه نیز گفته میشود. عسل تک گل یا تک گیاه به عسل هایی گفته میشود که از شهد غالب تشکیل میشوند. شهد غالب در عسل طبیعی، در مقایسه با سایر شهد های موجود در عسل، دارای میزان بیشتری است. به عنوان مثال در عسل گون طبیعی، که یک عسل تک گل است، بیش از ۶۰ تا ۸۰ درصد عسل را شهد گل های گیاه گون تشکیل میدهد. عسل های تک گل را با توجه به شهد غالب موجود در آن ها نامگذاری میکنند. عسل های چند گل یا چند گیاه را عسل های چهل گیاه نیز میگویند. عسل های چهل گیاه ترکیبی از چند نوع شهد مختلف است که به مقدار های تقریبا برابری در عسل های چند گل موجود هستند. عسل های چند گل مجموعه ای از خواص انواع گیاهان دارویی طبیعی هستند.

محمد حجار

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.