فروش عسل طبیعی

فروش ویژه عسل گون طبیعی

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش ویژه ی عسل گون طبیعی در مرکز عسل یاس، فروشگاه آنلاین انواع محصولات ارگانیک زنبور عسل آغاز شد. برای آشنایی بیشتر با این محصول و خواص آن برای سلامت بدن انسان و همچنین برای اطلاع از چگونگی سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.


فروش عسل گون

قیمت عسل گون طبیعی

عسل گون یکی از عسل های طبیعی پر طرفدار در میان ایرانیان است. این عسل از شهد گل های گیاه گون کوهی توسط زنبور های عسل زنبورستان تهیه میشود. گیاه گون یک گیاه دارویی است که به صورت خودرو در مناطق کوهی میروید. عسل گون تمام خواص درمانی گیاه گون را در خود دارد. عسل ها در بازار عسل ایران به دو  دسته ی کلی عسل طبیعی و عسل تغذیه ای تقسیم میشوند. عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد گل های طبیعت توسط زنبور عسل است. در تولید عسل طبیعی در تغذیه ی زنبور عسل هیچ دخالتی نمیشود. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است. از عسل طبیعی در طب سنتی و طب اسلامی همچنین در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. در تولید عسل تغذیه ای زنبوردار به زنبورهایش شکر میدهد. عسلی که این زنبور ها تولید میکنند دیگر عسل طبیعی نیست بلکه عسل تغذیه ای نام دارد. عسل تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی میباشد. این عسل برای افراد دیابتی بسیار خطرناک است.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل طبیعی تک گل و عسل طبیعی چند گل تقسیم میشوند. این عسل های به عسل های چند گیاه و تک گیاه نیز معروف هستند. عسل های تک گیاه از یک شهد غالب تشکیل شده اند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که در عسل مقدار بیشتری دارد و درصد بیشتری را نسبت به سایرشهد ها در عسل به خود اختصاص داده است. به عنوان مثال عسل گون یک عسل تک گل است. و شهد گل های گون شهد غالب در این عسل میباشد. نام عسل های تک گل را از روی شهد غالب آن ها میگذارند. وجود شهد های متفرقه در عسل های تک گل کاملا طبیعی است. زیرا زنبور عسل معمولا تنها از یک نوع گل تغذیه نمیکند. عسل های چند گیاه از چند نوع شهد با مقادیر نسبتا برابر تشکیل شده اند. به عسل های چند گیاه عسل چهل گیاه نیز گفته میشود. عسل چهل گیاه مجموعه ای از خواص انواع گیاهان دارویی در طبیعت است.

برای اطلاع از قیمت عسل گون طبیعی با ما در مرکز فروش در تماس باشید.

فروش عسل گون

فروش عسل گون

برای تهیه عسل همیشه دقت کنید عسلی که تهیه میکنید عسل خام باشد و حرارت ندیده باشد. برخی زنبورداران برای جلای بیشتر عسل آن را پس از برداشت حرارت میدهند. حرارت دادن عسل خام باعث از بین رفتن بسیاری از مواد مفید موجود در آن میشود و از ارزش غذایی آن میکاهد.

عسل گون برای درمان کم خونی مفید است. این عسل به بهبود بیخوابی کمک میکند. مصرف عسل گون باعث التیام زخم های حلق و ریه میشود. عسل چهل گیاه باعث تقویت حافظه میشود. این عسل به بهبود سطح سلامت قلب و تقویت قلب کمک میکند. عسل گون طبیعی باعث درمان سینوزیت میشود. عسل گون طبیعی به تقویت روده و بهبود هضم غذا در لوله ی گوارشی کمک میکند. این عسل باعث بهبود مشکلات کبدی میشود. مصرف عسل گون سرماخوردگی را درمان میکند. مصرف عسل گون باعث درمان بیماری های کلیوی میشود. عسل گون طبیعی باعث کاهش فشار خون بالا میشود. این عسل با تنظیم سطح قند خون به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. عسل گون طبیعی به بهبود آلرژی کمک میکند. عسل گون برای کاهش خستگی و استرس مفید است. مصرف عسل گون باعث تنظیم سطح کلسترول خون میشود. عسل گون ضد تشنج و ضد صرع است. این عسل خاصیت ضد التهابی دارد.

فروش عسل گون با قیمت مناسب در مرکز عسل یاس صورت میگیرد.

محمد حجار

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.