خرید ژل رویال در اصفهان

فروش ویژه ژل رویال ایرانی

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش ویژه ژل رویال مرغوب ایرانی و اصل در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. برای آشنایی بیشتر با ژل رویال و خواص درمانی و دارویی فوق العاده آن همچنین برای آشنایی با نحوه سفارش این محصول از فروشگاه عسل یاس، مقاله زیر را مطالعه نمایید.


فروش ژل رویال

قیمت ژل رویال اصل

ژل رویال که با نام رویال ژلی نیز شناخته میشودف یکی از مهم ترین و دارویی ترین محصوات کندوی زنبور عسل محسوب میشود. ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است. ژل رویال یا رویال ژلی یکی از محصولات جانبی کندوی عسل است. ژل رویال ماده ای سفید با بویی تند و طعمی ترش است. البته گاهی رنگ ژل رویال از سفید به زرد متمایل است. هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد، ژل رویال تازه تر است. این محصول دارای مواد مغذی و ارزشمند کم یاب طبیعت است. قیمت ژل رویال در مقایسه با قیمت سایر محصولات زنبور عسل بیشتر است. قیمت بالای ژل رویال به دلیل خواص شگفت انگیز دارویی و درمانی آن و همچنین تولید محدود  و کم یاب بودن ژل رویال است.

ژل رویال بعد از تخم گذاری ملکه ی زنبور عسل در خانه های کندو تولید و ترشح میشود. این ماده با ابزار مخصوصی برداشت میشود. برداشت ژل رویال نیازمند تخصص و تجربه و دانش کافی است. برای تولید و برداشت دقیق ژل رویال از کندوی عسل از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میشود. شبکه مانع ملکه وسیله ای است که عبور ملکه در کندو را محدود میکند. در غیر این صورت ملکه به صورت دلخواه و پراکنده در خانه های شش ضلعی کندو تهم گذاری کرده و ژل رویال به صورت پراکنده و نامظم تولید میشود. شبکه مانع ملکه تولید ژل رویال را منظم میکند. بنابراین برداشت آن آسان میشود.

برای اطلاع از قیمت ژل رویال روی لینک فروشگاه عسل یاس کلیک کنید.

فروش ژل رویال

فروش ویژه ژل رویال

تولید کننده های ژل رویال در کندوی عسل زنبور های پرستار هستند. این زنبور ها در قسمت سر خود دارای یک جفت غده ترشح کننده ی ژل رویال دارند. نام این غده ها غدد هیپوفارنکس است. این غده ها تنها تا مدت محدودی قادر به تولید ژل رویال میباشند. پس از گذشت مدت زمان مشخصی این غده ها از کار افتاده ، تحلیل میروند و دیگر قادر به تولید ژل رویال نیستند. در این زمان زنبور پرستار تولید ژل رویال را به نسل جوانتر میسپارد. ژل رویال غذای لارو های زنبور عسل و همچنین ملکه زنبور عسل میباشد. ژل رویال تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو های زنبور عسل در کندو را دارد. به همین دلیل به ژل رویال غذای زنبور ملکه یا شیر زنبور عسل نیز گفته میشود.

لارو های زنبور عسل تا سه روزگی از ژل رویال تغذیه میکنند. پس از سه روزگی لارو ها به خوردن گرده گل و عسل میپردازند. اما لاروی که قرار است در آینده ملکه زنبور عسل شود تا آخر عمر از ژل رویال تغذیه میکند. همین امر باعث شده ملکه طول عمری چند برابر و جثه ای سه برابر زنبور های معمولی داشته باشد.

ژل رویال باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. این محصول برای درمان ناباروری در مردان مفید است. ژل رویال باعث بهبود سلامت روان میشود. مصرف ژل رویال باعث درمان بیماری های عصبی میشود. ژل رویال به افزایش تعداد گلبول های قرمز خون کمک میکند و کم خونی را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. ژل رویال با تنظیم سطح قند خون باعث کنترل بیماری دیابت میشود. ژل رویال به کاهش کلسترول خون کمک میکند.

فروش ژل رویال طبیعی در مرکز عسل یاس انجام میشود. برای خرید محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

محمد حجار

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.