خرید عصاره بره موم

خرید عصاره بره موم به صورت اینترنتی

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید عصاره بره موم به صورت اینترنتی از فروشگاه مرکزی عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات و فراورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با بره موم و فرآورده های آن و خواص آن برای سلامت بدن و برای اطلاع از نحوه سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.


خرید عصاره بره موم

خرید عصاره بره موم اصل

بره موم ماده ای خمیری شکل است که از مواد گیاهی و فرآورده های زنبور عسل توسط زنبور عسل به صورت مستقیم تهیه میشود و بویی مطبوع دارد. بره موم محصول جانبی کندوی زنبور عسل است. بره موم در مقاییسه با عسل طبیعی که محصول اصلی کندوی عسل است بسیار کمتر شناخته شده است. اما خواص دارویی بره موم با خواص دارویی عسل طبیعی برابری میکند. قیمت هر کیلو بره موم یا فراورده های مشتق شده از بره موم زنبور عسل از قیمت هر کیلو عسل طبیعی بیشتر است. بره موم طبیعی زنبور عسل در طب سنتی و طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله انواع سرطان استفاده میشود. بره موم به عنوان ماده اولیه برای تولید انواع مواد دارویی، پرشکی و دندان پزشکی استفاده میشود. بره موم در بازار فرآورده های زنبور عسل در دو نوع بره موم خام و بره موم فراوری شده موجود است. بره موم خام همان بره مومی است که مستقیما توسط زنبور عسل تولید شده و زنبور دار به صورت مستقیم و بدون تغییر آن را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. بره موم فراوری شده همان بره موم خام است با همان خواص دارویی با این تفاوت که کاملا خالص است و برای سیستم گوارشی بدن قابل جذب است. عصاره بره موم، کپسول بره موم و پودر بره موم نمونه هایی از بره موم فرآوری شده هستند.

برای خرید عصاره بره موم اصل طبیعی با مدیریت فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم در بازار در سه نوع بره موم سبز، بره موم قهوه ای و بره موم سیاه عرضه میشود. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم در بازار است. بره موم به نام چسب زنبور عسل نیز شناخته میشود. رنگ بره موم به رنگ ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم تشکیل شده از موم زنبور عسل، صمغ گیاهی و گرده گل زنبور عسل است. بره موم در دماهای مختلف حالت های متفاوتی دارد. به عنوان مثال بره موم در دمای پایین سخت و شکننده و در دمای بالا نرم و انعطاف پذیر میشود. دلیل این تغییر حالت بره موم در اثر تغییر دما، وجود موم زنبور عسل در آن است. بره موم در کندوی زنبور عسل به عنوان ماده ض عفونی کننده ی محیط داخلی کندو توسط زنبور عسل استفاده میشود. بره موم محیط داخلی کندو را پاکیزه نگه میدارد. بره موم زنبور عسل به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و شکاف های ایجاد شده در دیواره کندو استفاده میشود.

خرید عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

عصاره بره موم باعث درمان عفونت های مجاری ادراری و تناسلی میشود. بره موم برای بهداشت دهان و دندان مفید است. مصرف عصاره بره موم باعث بهبود آب مروارید چشم میشود. عصاره بر موم به التیام زخم های بدن کمک میکند. این محصول باعث بهبود عملکرد ریه میشود. عصاره بره موم یک آنتی بیوتیک قوی است و عفونت را درمان میکند. مصرف عصاره بره موم برای پوست و رحم مفید است. عصاره بره موم درست مانند بره موم برای لوله گوارشی و روده مفید است و باعث درمان کولیت روده میشود. عصاره بره موم دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.

برای اطلاع از قیمت عصاره بره موم و خرید این محصول با مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.

محمد حجار

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.