قیمت ژل رویال گرمی

خرید ژل رویال اصل ایرانی

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید ژل رویال اصل ایرانی در فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات و فرآورده های اصل و طبیعی زنبور عسل امکان پذیر است. مرکز عسل یاس، محصولات ارگانیک زنبور عسل را با قیمت استثنایی و به همراه برگه تاییدیه سلامت محصول توسط آزمایشگاه به دست مشتری میرساند. برای آشنایی با ژل رویال و خواص آن و همچنین اطلاع از نحوه ی سفارش و تهیه محصول مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.


خرید ژل رویال اصل

خرید ژل رویال اصل

ژل رویال یا رویال ژلی ماده ای است که به صورت مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود. ژل رویال ماده ای سفید مایل به شیری است که هر چه رنگ آن روشن تر باشد تازه تر است. ژل رویال زنبور عسل دارای طعمی ترش و بویی تند است. این محصول دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است. ژل رویال را با نام های دیگری از جمله ژل سلطنتی، ژل شاهانه، شاه انگبین، غذای ملکه و شیر زنبور عسل نیز میشناسند. ژل رویال ایرانی در برابر همتایان خارجی خود اصیل تر و مطمئن تر است. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود.

برای خرید ژل رویال اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید و برای خرید مستقیم یا به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

ژل رویال در کندوی عسل توسط زنبور های پرستار تولید میشود. این محصول توسط غده هایی موجود در سر زنبورهای پرستار تولید میشوند. این غده ها دو عدد هستند و غده های هیپوفارنکس موجود است. ژل رویال زنبور عسل توسط این غده ها در خانه های شش ضلعی کندوی زنبور عسل تولید میشوند. زنبورهای پرستار، به دنبال زنبورملکه در کندو حرکت میکنند و در خانه هایی که زنبور ملکه در آن ها تخم گذاری کرده است ژل رویال را تزریق میکنند. ژل رویال تمام مواد و ریز مغذی های لازم برای رشد لارو های زنبور عسل و ملکه ی زنبور عسل را در خود دارد. به همین دلیل به ژل رویال غذای ملکه و شیر زنبور عسل گفته میشود.

خرید ژل رویال اصل

قیمت ژل رویال گرمی

قیمت ژل رویال به صورت جزئی به شکل گرمی و در صورت فروش عمده به صورت کیلویی حساب میشود. در مرکز عسل یاس حداقل مقدار ژل رویالی که به فروش میرسد در بسته بندی های ده گرمی وجود دارد. ژل رویال توسط لارو های زنبور عسل تا سه روز بعد از تولد لارو ها تغذیه میشود. لارو های زنبور عسل پس از گذشت سه روز، به خوردن گرده گل و عسل طبیعی روی می آورند. اما لاروی که در آینده ملکه ی زنبور عسل میشود، تا همیشه از ژل رویال تغذیه میکند. ژل رویال برای درمان بیماری ها معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. شرایظ نگهداری از ژل رویال، دمای یخچال یا فریزر است. ژل رویال در صورتی که در عسل طبیعی مخلوط شده باشد در دمای معمولی یا هر دمایی قابل نگهداری است.

برای اطلاع از قیمت ژل رویال گرمی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

ژل رویال باعث تقوی سیستم ایمنی بدن میشود. این محصول به افزایش طول عمر کمک میکند. مصرف ژل رویال به درمان ناباروری در مردان کمک میکند. ژل رویال زنبورعسل، باعث بهبود زخم های بدن میشود. مصرف ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید است. مصرف ژل رویال باعث کنترل بیماری دیابت میشود. ژل رویال کلسترول خون را کاهش میدهد. مصرف ژل رویال به افزایش تعداد گلبول های قرمز خون کمک میکند و باعث درمان و پیشگیری از کم خونی میشود. ژل رویال باعث محافظت از مغز میشود. مصرف ژل رویال به بهبود سلامت روان و درمان بیماری های عصبی کمک میکند. ژل رویال باعث کاهش اثرات ناشی از شیمی درمانی میشود.

محمد حجار

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه عسل یاس شما را به خرید بهترین عسل ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که عسل خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.